بلبرینگ ناچی

نمایش 1–12 از 216 نتیجه

بلبرینگ ناچی توسط یکی از قدرتمندترین شرکت های ژاپنی تهیه و طراحی می شود که شرکت  nachi امروزه توانسته است به شهرت بسیار فوق العاده ای در زمینه طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی و ربات ها، برسد. بلبرینگ nachi از تنوع بالایی برخوردار است از پرمصرف ترین آن ها میتوان به بلبرینگ شیار عمیق ناچی، بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی، بلبرینگ کف گرد ناچی، بلبرینگ خودتنظیم ناچی اشاره کرد. شرکت بیرینگ لند وارد کننده بلبرینگ ناچی ژاپن در ایران است. اگر شما هم قصد دارید بلبرینگ ناچی اصل را تهیه و خریداری کنید، توصیه می شود که از بیرینگ لد به عنوان نمایندگی بلبرینگ ناچی، سفارش تان را به ثبت برسانید. قیمت بلبرینگ ناچی را از ما استعلام بگیرید.

نمایندگی بلبرینگ ناچی اصل

دوام بلبرینگ ناچی ژاپن

بلبرینگ ناچی ژاپن بخاطر سطح کیفی بالا با استقبال گسترده‌ای روبرو است. بلبرینگ ناچی ژاپن با به کار بردن فلزات خام معروف این کمپانی و با بازده دقیق و فوق العاده زیاد ماشین آلات این کمپانی در قطع و پروژه فلزات و سرانجام قطعات کاملاً دقیق و محدود بلبرینگ صنعتی ساخته است؛ بنابراین با این اندازه دقت در ساخت بلبرینگ‌هایی با توانائی حرارتی و کم شدن اصطکاک و دقت و دوام فوق العاده زیاد می‌باشد. امروزه بلبرینگ ناچی ساخت کمپانی ناچی ژاپن برای اینکه از تکنولوژی روز جا نماند، بلبرینگ‌هایی ساخته است که احتیاجی به مراقبت و نگهداری ندارند و میتوانن در بدترین شرایط و دشوارترین وضعیت ماشین آلات را بدون روغن کاری به فعالیت وادارند. در حالت کلی ساخته‌های این دسته از بلبرینگ دارای لاین ساخت و ارائه مدل‌های مختلف بلبرینگ، ابزار ماشین‌ها، نیدل بیرینگ و توربین‌هایی بادی و جعبه دنده پمپ‌ها و … است.

در صنایع بلبرینگ ناچی ژاپن به 3 نوع بلبرینگ طبقه بندی می‌شود:

  1. بلبرینگ کف گرد ناچی
    برای نصب قلاب هرزگرد جرثقیل و ابزار بالابر کاربرد دارد و ابعاد آن تا 360 میلی متر می‌رسد.
  2. بلبرینگ خود تنظیم ناچی
    در سه مدل با کاسه نمد، بدون کاسه نمد و با حلقه درونی پهن ارائه می‌شود.
  3. بلبرینگ تماس زاویه ناچی
    به شکل یک ردیف و گاهی دو ردیف تولید می‌شود.

تنوع و کیفیت بلبرینگ NACHI

بلبرینگ nachi با به کار بردن فلزات خام معروف این کمپانی و با بازده دقیق و فوق العاده زیاد ماشین آلات این کمپانی در قطع و پروژه فلزات و سرانجام قطعات کاملاً دقیق و محدود بلبرینگ صنعتی ساخته است؛ بنابراین با این اندازه دقت در ساخت بلبرینگ‌هایی با توانائی حرارتی و کم شدن اصطکاک و دقت و دوام فوق العاده زیاد می‌باشد. امروزه بلبرینگ ناچی ساخت کمپانی ناچی ژاپن برای اینکه از تکنولوژی روز جا نماند، بلبرینگ‌هایی ساخته است که احتیاجی به مراقبت و نگهداری ندارند و میتوانن در بدترین شرایط و دشوارترین وضعیت ماشین آلات را بدون روغن کاری به فعالیت وادارند. در حالت کلی ساخته‌های این دسته از بلبرینگ دارای لاین ساخت و ارائه مدل‌های مختلف بلبرینگ، ابزار ماشین‌ها، نیدل بیرینگ و توربین‌هایی بادی و جعبه دنده پمپ‌ها و … است.

البته علاوه بر خرید حضوری خرید توسط فروشگاه‌های اینترنتی نیز می‌توانند انواع این بلبرینگ‌ها را به صورت غیر حضوری و آنلاین با صرف کمترین زمان ممکن برای دستیابی شما به محصول خریداری شده به دست شما برسانند. البته باید تمام موارد حمل دقیق کالا را بر طبق موازین موجود رعایت کرد. این محصولات شامل نخ نسوز، زنجیر صنعتی و روغن صنعتی و … می‌باشد که از برترین مارک‌ها هستند که بسیار در صنعت کاربرد دارند.

نمایندگی بلبرینگ ناچی

NACHI_FUJIKOSHI کمپانی ژاپنی است که در سال 1928 در شهر TOYAMA بنیانگذاری شد. این کمپانی سازه‌هایی از قبیل ربات‌های صنعتی، تجهیزات ماشین ابزار و دستگاه‌های ماشین کاری را تولید کرده است. بلبرینگ‌های ژاپنی به دلیل سطح کیفی بالا و طراحی مناسب و دقیق با قیمتی بهینه که واقعاً در برابر این همه امکاناتی که برای یک بلبرینگ درنظر گرفته شده است، معروف شده است. این شرکت یکی از برترین کمپانی‌ها در تولید برندی برتر در سطح داخلی و خارجی می‌باشد؛ و همچنین در سطح کشورهای اروپایی و آسیایی همواره مورد استقبال تمامی خریداران صنعتگر قرار گرفته است. بیرینگ لند وارد کننده بلبرینگ ناچی اصل در ایران است که به عنوان نمایندگی میتوان تمامی محصولات این برند را به سراسر کشور ارائه دهد.

استعلام قیمت